Skip to main content

Ranking najlepszych hoteli

Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem

Hotel Mercure Kasprowy to wyjątkowe miejsce dla całej rodziny. Oferuje on zarówno atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych w niezwykłym otoczeniu polskich gór i podhalańskiego klimatu. Jest to jedyny hotel na terenie Zakopanego mieszczący się tuż przy sezonowym kąpielisku geotermalnym oraz stacji narciarskiej wyposażonej w wyciąg taśmowy dla dzieci oraz dwie kolejki linowe.

Czytaj więcej

Hotel Arłamów w Bieszczadach

Kompleks Hotelowy Arłamów to prawdziwa oaza spokoju i relaksu usytuowana u wrót Bieszczad. Ogromnym atutem jest nie tylko piękne bieszczadzkie otoczenie, ale i szereg różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu zapewnianych przez hotel. Goście obiektu mogą skorzystać między innymi z pola golfowego, parku linowego, czy strzelnicy.

Czytaj więcej

Hotel Bohema Boutique w Bydgoszczy

Hotel Bohema Botique to zachwycające miejsce relaksu usytuowane w samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Konarskiego 9. Miejsce to charakteryzuje się nietuzinkowym designem pełnym luksusu i elegancji oraz ciekawą ofertą dla par i całych rodzin.

Czytaj więcej

Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem

Heron Live Hotel to miejsce usytuowane nad brzegiem Jeziora Różnowskiego, dzięki czemu z okien tego budynku rozpościera się niezwykły widok na jezioro, góry oraz las. Co więcej, widoki te będą doskonale widoczne ze znajdującego się na terenie basenu dosyć niespotykanego w Polsce infinity pool. Hotel utrzymany jest w minimalistycznym klimacie, a ogromna ilość przeszkleń zapewnia niezrównane widoki.

Czytaj więcej

Hotel Mikołajki na Mazurach

 

Hotel Mikołajki to jedno z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych na Mazurach znajdujące się nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Budynek utrzymany w eleganckim, luksusowym designie oraz bliskość jeziora sprawia, że widoki z okien obiektu zapierają w piersiach, szczególnie podczas wschodów i zachodów słońca.

Czytaj więcej

Hotel Binkowski w Kielcach

 

Hotel Binkowski to ogromny kompleks mieszczący się w sercu Gór Świętokrzyskich, dzięki czemu zapewnia on możliwość prawdziwego wypoczynku w otoczeniu luksusowych i nowoczesnych wnętrz oraz piękna Polskiej przyrody. Ogromną atrakcją tego miejsca są Baseny Topikalne zachwycające bogatą, egzotyczną roślinnością oraz krytym dachem zapewniającym odpowiednią temperaturę powietrza przez cały rok.

Czytaj więcej

Hotel Gal Tarnów

Hotel Gal to wyjątkowe miejsce usytuowane w zabytkowej kamienicy w stylu secesyjnym wybudowanej w 1904 roku. Obiekt łączy w sobie urok przedwojennej architektury oraz nowoczesne udogodnienia i profesjonalną obsługę, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Dzięki umiejscowieniu w samym centrum przy ul. Dworcowej 5 stanowi również idealną bazę noclegową dla turystów, którzy chcą zwiedzić zachwycający Tarnów i jego okolice.

Czytaj więcej

Hotel Pałac Romantyczny koło Torunia

 

Hotel Pałac Romantyczny mieści się w Turzynie k. Torunia. Obiekt został wybudowany w XIX wieku i od lat gościł znamienite polskie osobistości, takie jak Fryderyk Chopin czy gen, Józef Haller. Miejsce to otacza 16 ha park zaprojektowany w stylu angielskim dający możliwość odpoczynku w niesamowitych okolicznościach przyrody i podziwiania dawnej architektury i stylu.

Czytaj więcej

Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness to nowoczesny i designerski obiekt stworzony dla osób, które poszukują zarówno relaksu oraz usług medycznych na najwyższym poziomie. Ogromny obiekt to aż 44 gabinety wyposażonych w najnowsze urządzenia medyczne i rehabilitacyjne umożliwiających efektywną rehabilitację i poprawę funkcjonowania organizmu.

Czytaj więcej

Hotel Sopot

Czterogwiazdkowy Hotel Sopot mieści się w północnej, zdecydowanie spokojniejszej części Sopotu w otoczeniu Parku Północnego i pobliżu wejścia na piękną piaszczystą plażę. Jako jedno z nielicznych tego typu miejsc hotel jest całkowicie przyjazny zwierzętom dlatego umożliwia swoim gościom wizyty z pupilami, takimi jak psy czy koty.

Czytaj więcej