Skip to main content

Ranking najlepszych hoteli

Hotel Gal Tarnów

Ranking

Ocena hotelu:: 97.44% - 26 votes

97%

Hotel Gal to wyjątkowe miejsce usytuowane w zabytkowej kamienicy w stylu secesyjnym wybudowanej w 1904 roku. Obiekt łączy w sobie urok przedwojennej architektury oraz nowoczesne udogodnienia i profesjonalną obsługę, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Dzięki umiejscowieniu w samym centrum przy ul. Dworcowej 5 stanowi również idealną bazę noclegową dla turystów, którzy chcą zwiedzić zachwycający Tarnów i jego okolice.

Komfortowe warunki i świetna lokalizacja

Hotel Gal mieści się w ścisłym centrum Tarnowa, naprzeciw dworca PKP oraz w sąsiedztwie najlepszych restauracji i kawiarni w mieście. Do dyspozycji gości oddano 33 komfortowe pokoje dla 66 osób, które zaprojektowano z myślą o wypoczynku oraz komfortowej pracy w eleganckich warunkach.

Oferta hotelowa jest wyjątkowo różnorodna i obejmuje pokoje takie jak:

  • Superior (1-osobowy),
  • Premium (1-osobowy, 3-osobowy),
  • Deluxe Twin (1-osobowy/2-osobowy),
  • Superior Rezydencki (2-osobowy, 3-osobowy, 4-osobowy),
  • Deluxe Queen-Size (1-osobowy/2-osobowy),
  • Deluxe Premium (1-osobowy/2-osobowy),
  • Deluxe King Size (1-osobowy/2-osobowy),
  • Pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Odwiedź stronę www.hotelgaltarnow.pl/oferta i sprawdź dokładnie, jak wygląda wyposażenie każdego pokoju.

Nocleg w centrum Tarnowa - Hotel GAL

Niepowtarzalne wnętrza

Każde z piętro Hotelu Gal zostało zaprojektowane w innym styl, tak by sprostać wymaganiom każdego gościa. Tym samym w obiekcie znajdziemy:

Piętro I – styl retro
Piętro II – współczesna elegancja
Piętro III – nowoczesne eco

Dodatkowe udogodnienia Hotelu Gal

Hotel Gal to miejsce, które dba o wyjątkową atmosferę i komfort. W tym celu obiekt został wyposażony w szereg udogodnień, takich jak bezpłatny parking, klimatyzacja, czy mini chłodziarka w każdym pokoju. Budynek posiada również windę i podjazd skierowane do osób niepełnosprawnych.

Hotel Gal w Tarnowie to nie tylko baza noclegowa. Znajdziemy tu również bezpłatne mini SPA, czyli saunę suchą i parową, które umożliwią gościom relaks i chwilę wytchnienia po całym dniu zwiedzania. Obiekt daje również możliwość wynajęcia sali konferencyjnej mieszczącej 60 osób, która pozwala na organizację spotkań szkoleniowych oraz biznesowych w najlepszych warunkach.

Nocleg w centrum Tarnowa - Hotel GAL

Z uwagi na dużą ilość tras rowerowych w pobliżu, hotel oferuje także bezpłatną, zamkniętą trasę rowerową oraz narzędzia do serwisowania rowerów. Na stronie https://www.hotelgaltarnow.pl/aktualnosci znajdziesz listę atrakcji w Tarnowie i okolicach, oraz propozycję na spędzenie czasu wolnego.

Hotel Gal

ul. Dworcowa 5

33-100 Tarnów

woj. podkarpackie

Tel: 14 688 99 30

www.hotelgaltarnow.pl